با سلام خدمت شما کاربر محترم ، راهنمای نصب محصولات تینایو در قالب ویدیو فراهم شده است که در زیر قابل مشاهده می باشد. همچنین در صورتی که میخواهید به صورت متنی آموزش را دنبال کنید نیز در ادامه با ما همراه باشید.

راهنمای متنی نصب و راه اندازی اولیه ی محصولات تینایو

این نکته را متذکر می شویم که محصولات تینایو دارای نصب و راه اندازی رایگان در محل توسط متخصصین مجرب و تایید شده می باشد. اما اگر به هر دلیلی میخواهید خودتان محصولات خریداری شده را نصب کنید این آموزش را دنبال نمایید.
– ابتدا محصول را به پریز برق متصل نمایید.
– یک چراغ آبی رنگ به صورت ممتد روشن و خاموش می شود، این بدان معناست که محصول برای اولین بار در حال استفاده است.
– در تلفن همراه یا لپتاپ خود به قسمت لیست WiFi های خود بروید.
– یک WiFi که با نام TI شروع می شود قابل مشاهده خواهد بود، به آن متصل شوید.
– در مرورگر خود نشانی 192.168.1.1 را باز کنید ، صفحه ی ورود به محصولات تینایو قابل مشاهده است. ورودی ها را پر کرده و سپس دکمه ی “راه اندازی" را وارد نمایید.
– حال مشاهده میکنید که چراغ آبی به صورت ثابت روشن مانده و چراغ سفید در حال چشمک زدن است، روشن و خاموش شدن چراغ سفید به معنای آن است که محصول در حال اتصال به WiFi خانه یا سازمان شماست.
– هنگامی که چراغ آبی و سفید هر دو به طور ثابت روشن ماندند، محصول به صورت صحیح در حال کار کردن می باشد و شما با ورود به “بخش کنترل" در سایت تینایو میتوانید اطلاعات ارسال شده توسط محصولات متصل شده در خانه یا سازمان خود را بیابید و آنها را کنترل نمایید.

* در صورتیکه سوالی برای شما پیش آمده است با پشتیبانی تینایو تماس حاصل فرمایید.